Tag: Auto (page 1 of 5)

Auto

Filtr paliwa w fordzie focusie – dlaczego trzeba go wymieniać i w jaki sposób to robić?

Filtr paliwa w fordzie focus – z jakiego powodu trzeba go wymieniać i jak to robić?
Jednym z ważnych elementów w każdym pojeździe jest filtr paliwa. Ford focus, podobnie jak każdy samochód, potrzebuje jego regularnej wymiany. Dlaczego i w jaki sposób należy to wykonać? Zaraz się przekonamy.

Gdzie można znaleźć dopasowane opony?

Odpowiedni dobór i odpowiednio częsta wymiana opon ma ogromne znaczenie. Duża liczba właścicieli samochodów, którzy bagatelizują tę kwestię, jeżdżąc na „łysych” oponach, nie zdaje sobie sprawy z własnej nierozwagi. Używanie starych opon znacznie powiększa niebezpieczeństwo groźnego zdarzenia. Zjawisko to dotyczy w szczególności zimy, kiedy to warunki drogowe są bardzo trudne. Wówczas należy wykorzystywać nowe opony typowo na zimę, które pozwalają na przykład na zmniejszenie drogi hamowania i zapobiegają wpadaniu w poślizg.

Samochód zastępczy – kiedy ubezpieczyciel jest zmuszony oddać nam pieniądze za wynajem auta?

Wypadek samochodowy, ewentualnie też kolizja, kojarzą się, poza stresem, ewentualnie utratą zdrowia, ze konkretnymi stratami materialnymi. Auto bowiem, to dla wielu z ludzi sprawa bardzo dużej wagi.

CO DZIEJE SIĘ Z AUTEM PO WYPADKU

Często słysząc o wypadkach dochodzi do nas głos spikera, który mówi, że auto nadaje się jedynie do kasacji. Jednak słowo kasacja nie musi od razu kojarzyć się z ogromnym wypadkiem. Otóż są firmy, które zajmują się kasacją aut i to nie tylko tych po wypadkach, ale też tych zdezelowanych staroci, których to już nikt nie odkupi, a właściciele sami nie wiedzą, co z tymi pojazdami zrobić.
Older posts

© 2018 fanq8.com

Theme by Anders NorenUp ↑