Tag: pojazd (page 1 of 4)

pojazd

Gdzie można znaleźć dopasowane opony?

Odpowiedni dobór i odpowiednio częsta wymiana opon ma ogromne znaczenie. Duża liczba właścicieli samochodów, którzy bagatelizują tę kwestię, jeżdżąc na „łysych” oponach, nie zdaje sobie sprawy z własnej nierozwagi. Używanie starych opon znacznie powiększa niebezpieczeństwo groźnego zdarzenia. Zjawisko to dotyczy w szczególności zimy, kiedy to warunki drogowe są bardzo trudne. Wówczas należy wykorzystywać nowe opony typowo na zimę, które pozwalają na przykład na zmniejszenie drogi hamowania i zapobiegają wpadaniu w poślizg.

Samochód zastępczy – kiedy ubezpieczyciel jest zmuszony oddać nam pieniądze za wynajem auta?

Wypadek samochodowy, ewentualnie też kolizja, kojarzą się, poza stresem, ewentualnie utratą zdrowia, ze konkretnymi stratami materialnymi. Auto bowiem, to dla wielu z ludzi sprawa bardzo dużej wagi.

Przegląd samochodowy

Bez wątpienia wielu z nas nie może już sobie przedstawić swojego funkcjonowania bez samochodu. Swój pojazd to we współczesnym świecie wręcz przymus. To przecież samochodem większość z nas przyjeżdża do miejsca pracy. Niestety, wbrew obietnicom pracowników urzędów miejskich, nie mamy co liczyć na komunikację miejską. Bilety wciąż drożeją, a wygoda jazdy nie polepsza się, poza tym, tramwaje zwykle się spóźniają.Wybierając się na wczasy nie warto ufać również kolei państwowych. Podróżowanie pociągiem pomału zaczyna przypominać sport ekstremalny.

Na co warto zwrócić uwagę, myśląc o zakupie auta?

Na pewno nikt z nas nie wyobraża sobie teraz życia bez samochodu. Ten cudowny wynalazek zrewolucjonizował świat. Już od samego początku pojazd ten stał się przedmiotem westchnień wszystkich mieszkańców naszej planety. Przemysł motoryzacyjny rozwinął się w szybkim tempie. Teraz wielkie światowe marki zbijają miliony na swoich autach. A pasjonaci czterech kółek z zapartym tchem czekają na kolejne modele, wprowadzane na rynek przez znanych producentów.
Older posts

© 2018 fanq8.com

Theme by Anders NorenUp ↑