Tag: samochód (page 1 of 7)

samochód

Jadąc na wyjazd zakładowy warto wziąć pod uwagę wynajem autobusu

Masz przed sobą nie lada wyzwanie. Musisz zorganizować podróż dla dużej grupy osób z twojej firmy. Nie wiesz, w co włożyć ręce jak się za to zabrać. Myślisz, że chyba się nie wyrobisz, tyle bowiem przed tobą zadań do wykonania. I nawet mimo, że ogarnąłeś już większość z multum zadań nadal czeka cię najważniejsze – jaki środek transporty wybrać? Masz kilka możliwości, z których najlepsza to niezaprzeczalnie autobus. Omówmy jednak pokrótce także inne możliwości.

Gdzie można znaleźć dopasowane opony?

Odpowiedni dobór i odpowiednio częsta wymiana opon ma ogromne znaczenie. Duża liczba właścicieli samochodów, którzy bagatelizują tę kwestię, jeżdżąc na „łysych” oponach, nie zdaje sobie sprawy z własnej nierozwagi. Używanie starych opon znacznie powiększa niebezpieczeństwo groźnego zdarzenia. Zjawisko to dotyczy w szczególności zimy, kiedy to warunki drogowe są bardzo trudne. Wówczas należy wykorzystywać nowe opony typowo na zimę, które pozwalają na przykład na zmniejszenie drogi hamowania i zapobiegają wpadaniu w poślizg.

CO DZIEJE SIĘ Z AUTEM PO WYPADKU

Często słysząc o wypadkach dochodzi do nas głos spikera, który mówi, że auto nadaje się jedynie do kasacji. Jednak słowo kasacja nie musi od razu kojarzyć się z ogromnym wypadkiem. Otóż są firmy, które zajmują się kasacją aut i to nie tylko tych po wypadkach, ale też tych zdezelowanych staroci, których to już nikt nie odkupi, a właściciele sami nie wiedzą, co z tymi pojazdami zrobić.

Ogumienie do każdego samochodu

Każdy kierowca kiedyś na pewno myślał się o tym, czym powinny wyróżniać się świetne opony. Jednak oprócz ich znakomitej jakości wysoce ważne są inne czynniki, takie jak odpowiednie dopasowanie ich do warunków atmosferycznych, typu pojazdu czy ich odpowiednie wyważenie. Opony bywają niewątpliwie nadzwyczajnie rozmaite – od tych przeznaczonych do ruchu krótkodystansowego, przez dostawcze, aż po OE.
Older posts

© 2018 fanq8.com

Theme by Anders NorenUp ↑